KOSMETIKA

Nabízíme široké spektrum kosmetických služeb v příjemném prostředí a v prvotřídní kvalitě. Naší prioritou je Váš dobrý pocit a dokonalý vzhled. Neváhejte a využijte naše služby v oblasti kosmetiky a péče o obličej.

  • základní ošetření + bioaktivní maska, aktivní pěstící serum, aktivní krém, mikro masáž očního okolí
  • exkluzivní péče alcina + omlažení a zpevnění pleti zlatou ředou kosmetiky alcina + oční kolagenové polštářky
  • péče s okamžitým účinkem
  • hydraxace, oživení, vypnutí pleti
  • základní ošetření + energetické kapsle/aktivní pěsticí serum, ampule Q.10, lifting, hydratační péče, kolagenová maska

DEPILACE

V našem kosmetickém studiu provádíme depilaci cukrovou pastou. Cukrová depilace (depilace cukrovou pastou) je v současné době nejšetrnější způsob depilace, který známe.

Cukrová depilace, která se k nám dostala z muslimského světa, má své kořeny již ve starověké Mezopotámii a Egyptě. Cukr je přírodní konzervant a vysoký obsah cukru působí antibakteriálně, proto se při použití do pokožky nedostanou bakterie a pokožka se nezanítí.

Pokud máte alergii na depilaci voskem či jiný problém – odstranění chloupků v partiích obličeje (pálení, pupínky, atd.), vyzkoušejte depilaci cukrovou pastou a budete velmi mile překvapeni.

MANIKÚRA

Podáním ruky navazujeme prvotní kontakt. Proto jsou ruce náš komunikační a pracovní nástroj. Právem si zaslouží pravidelnou péči o nehty a pokožku.  Profesionální ošetření rukou v salonu již dávno nezahrnuje pouze klasickou manikúru. Modelované nehty se dnes staly pro mnoho žen standardem. S upravenými modelovanými nehty mají pocit, že jejich ruce jsou přesně takové, po jakých vždy toužily.

PEDIKÚRA

Nohy hrají v našem životě důležitou roli. Věnujme jim proto péči, jakou si zaslouží, neboť nás nosí celý život. I krátký pohled na nohy může mnohé vypovědět o svém majiteli. Je důležité se o své nohy starat celý rok nejen v létě, ale i v zimě, kdy jsou Vaše nohy skryty v zimní obuvi. Péče o ně by se neměla zanedbávat!

KADEŘNICTVÍ

Dobře zvolený moderní účes Vás může změnit k nepoznání. Je sice pravdou, že už příroda samotná vybavila ženy obdivuhodnou krásou a půvabem, ale i ona občas zůstává stát na půli cesty.

V současné době může být účes chloubou a módním prvkem, který by se měl pyšnit nejen svou originalitou, ale zejména kvalitou, hebkostí, jemností a leskem. Zdravé vlasy dodávají rovněž pocit sebevědomí a okolím jsou chápány jako důkaz krásy a zdraví.

O našem kadeřnictví

  • Zakládáme si na perfektním propracovaném střihu.
  • Sledujeme nové trendy a stále se na školeních zdokonalujeme.
  • Spokojený zákazník je pro nás priorita.

MASÁŽE

Masáže jsou jednou z nejstarších a nejpřirozenějších léčebných metod, které vám mohou pomoci udržovat vaše zdraví ve skvělé formě a cítit se přirozeně. Uvolněné tělo je aktivnější a dovolí vám dosáhnout vašich denních cílů s větším klidem.

Lidské tělo potřebuje lidský dotek a toho nám naše uspěchaná doba mnoho neposkytuje. Léčivá moc doteku odstraňuje stres, omlazuje a dává blahodárný pocit zdraví. Život může přinést nejednu bolest, ale masáž vám ji pomůže překonat.

- vybrat si můžete z široké nabídky masáží - švédská masáž, anticelulitidová masáž, detoxikační medová masáž, relaxační levandulová masáž, relaxační čokoládová masáž, aroma masáž, konopná masáž, skořicová a rakytníková masáž a další.