Tento web používá k personalizaci reklam soubory cookies, které mohou sbírat některé vaše osobní údaje. S jejich užitím souhlasím / nesouhlasím. Více informací.

FAQ

Co znamená LookLike.cz pro návštěvníka?

Může si zde vyhledat to nejlepší kadeřnictví, nehtové studio, kosmetiku, wellnes a fitness ve svém okolí nebo i po celé ČR, může vyhledávat podle místa nebo podle podrobného specifikování nabízených služeb.

Jaké jsou výhody pro mě jako firmu na LookLike.cz?

Existuje jednoduché pravidlo že, v jednoduchosti je síla a koncový zákazník má raději vše na jednom místě. Stejně je tomu i např: v obchodních a nákupních centrech.

Vaše firma bude stále v hledáčku zákazníka a to navíc s podporou facebooku a instagramu které jsou v dnešní době nepostradatelným reklamním nástrojem.

Za jak dlouho můžu službu využívat?

Po registraci hned do 72 hodin, během této doby se musí připravit webový profil do kterého se vyplní veškeré důležité informace o Vaší společnosti tzn.: vizitka společnosti, otevírací doba, specifikace služeb, fotky zaměstnanců i prostory Vaší firmy, informace, aktuality, slevy a ceník a hned poté můžete využívat služby LookLike.cz naplno.

Kolik to stojí?

Ceny se řídí naším ceníkem, který je dostupný ZDE.

Jak se dá služba prodloužit?

Spolupráce jde nastavit tak, aby se Vám automaticky prodlužovala nebo před koncem smlouvy, která bude na dobu určitou, Vás kontaktuje jeden z našich pracovníků s novou výhodnou nabídkou na prodloužení.

Jak se dají využít Top hodnocené a Top slevy?

Top hodnocené (zde jako služby firem) hodnotí přímo zákazník od jedné do pěti hvězdiček. A nejlépe hodnocené se budou stále zobrazovat na stránkách LookLike.cz.

Top slevy jsou skvělým nástrojem pro získání zákazníka a ten si může Vaši firmu vybrat právě díky tomuto nástroji. Top slevy budou vždy zobrazovány na boční straně našich stránek.

Díky těmto doplňkovým službám jste stále v zorném poli koncového zákazníka na homepage a prvních podstránkách jednotlivých projektů.

Jak mohu používat facebook a instagram přes LookLike.cz?

Jak již všichni víme facebook a instagram jsou fenomén. Díky tomu nám vznikla možnost navázat velice úzký vztah mezi firmou a zákazníkem. Díky tomu Vám zajistíme přidávání fotek Vaší práce, uvádění novinek, slev a dalších různých akcí, díky kterým se Vaše firma zviditelní a může získat nové fanoušky a zákazníky.

Proč využívat právě LookLike.cz?

Projekt LookLike je navržen a designován právě tak, aby vyhovoval všem požadavkům moderních firem a samozřejmě také člověka jako spotřebitele. LookLike Vám ukáže směr, to co je dnes cool a to vše na jednom místě.

zde nás můžete sledovat na facebooku